Évek óta szedek vitaminokat, viszont áprilisban (…) szembesültem azzal a ténnyel, hogy eddig hiányosak voltak az ismereteim a vitaminokkal kapcsolatosan. A mennyiség, amit szedtem, egy egér számára sem lett volna elég. Április óta az általam szedett vitaminadag a százszorosára nőtt, hála a Cenzúrázott Egészség című könyvnek.
Áprilisban kezdtem el szedni a Multivitamint, ami nem várt eredményt hozott a számomra. Két-három hétig a vitaminok bevétele után egy órán belül enyhe rosszullét hatalmasodott el rajtam. Még szerencse, hogy a Cenzúrázott egészség című könyvben olvastam a kezdeti nehézségekről, különben megijedtem volna, és abbahagytam volna a készítmény szedését. Kitartó voltam, és utólag nagyon is megérte a “kockázatot” és ezt a múló kellemetlenséget, ugyanis rengeteg pozitív élmény és változás történt a mindennapjaimban.
Az első és legkellemesebb, hogy az eddigi allergiám, ami az egész nyarat át szokta ívelni, most lecsökkent szinte nullára. Ez hatalmas nagy szabadságot adott pluszban nekem.
A rendszeres fejfájásaim elmúltak. Egyszerűen mintha nem is lettek volna soha. Korábban évente a nyár elején szinte kivétel nélkül ledöntött a lábamról egy gyulladás. Ez idén elkerült.
Állóképességem és életerőm javult, amit egyértelműen észre is veszek a kislányaimmal való éjszakázások, a ház körüli munkák és sportolások alkalmával.
Sok könyvet olvasok: sci-fi, fantasy és vadnyugati történeteket. Észre is vettem, hogy többet tudok egy huzamban olvasni figyelemcsökkenés vagy elálmosodás nélkül. Ez abszolút nyereség a számomra.
A stresszhelyzeteket, a feszült körülményeket jobban átlátom, és már kisebb hatással vannak rám. A sorban állás sem okoz akadályt már.
Éjszakánként pihentetőbben alszom, könnyebben ébredek. Kevesebb alvással is beérem, mióta rendszeresen fogyasztom a multivitaminokat.
Sokkal több energiám van, és nem fáradok el olyan könnyedén, mint korábban. Nem szükséges rábeszélnem magam az elvégzendő feladatokra, hanem azonnal neki tudok látni az elvégzésüknek. Korábban egy-egy étel fogyasztása után gyomorgörcsökkel küszködtem. Ez a szerencsétlen dolog teljesen elmúlt. Bátran eszek még vendégségben is. (…)
A sok fenti pozitív változás mellett javult a közérzetem is. Egészségesnek éreztem magam eddig is, de jelenleg könnyebbnek érzem az életet, azt, hogy jobban jelen tudok lenni az adott pillanatban, a mostban. Teljesebb lett az életem a vitaminoknak köszönhetően. Ki merem jelenteni, hogy eddig nagyjából olyan 70%-os lehetett az életminőségem. Most 80-90% közé tenném ezeknek a szinte azonnali pozitív tapasztalatoknak köszönhetően. Hosszú távon mindenképp mesébe illő változásokat tapasztalhatok meg az életminőségemben, aminek hatásaiban a környezetemben élők is élvezhetik az előnyeit. (…)
Hálás vagyok, hogy megszerezhettem a szabaddá tévő tudást nektek köszönhetően!
F.B.